פרחי משק זיו – משלוחי פרחים בעמק יזרעאל

אז מי אנחנו?

בשנת 1976, במושב היוגב בעמק יזרעאל, הוקם משק זיו על ידי דוביק וגילה זיו. למעלה מ-40 שנים גדלים במשק פרחים מכל הסוגים בחממות גדולות וחדישות, במשק ניתן להגיע לחנות הפרחים שלנו שם תמצאו זרי פרחים טריים – במחירים נוחים ובאיכות ללא תחרות. אל תפספסו את הוורדים המפורסמים שלנו – שהם גולת הכותרת של משק זיו.

משלוחי פרחים לכל בית בעמק יזרעאל

לפני כמה שנים התחלנו להציע משלוחי פרחים עד לבית הלקוח לכל ישובי עמק יזרעאל והסביבה. אם אתם נמצאים באחד מהישובים – קריית טבעון, רמת ישי, נצרת עילית, יקנעם, עפולה וכל הישובים סביבם, אנחנו נגיע עליכם תוך כמה שעות עם זר טרי ומרשים ובמחיר זול יותר מהחנות!

לכם נשאר רק לבחור זר שמתאים לכם ולהזמין מהאתר שלנו!

פרחים בסיטונאות לחנויות ומוכרי פרחים

עולם גידול הפרחים, טכנולוגיות האחסון ואיכות השינוע התפתחו מעוד בשנים האחרונות, וכיום חיי המדף של פרחים התארך באופן חסר תקדים ומאפשר שמירה על פרחים טריים עד שהם מגיעים ללקוח. מהסיבות הללו פרחים הפכו למוצר שיווקי לכל דבר, את מוכרי הפרחים היבשים בצמתים החליפו כיום מחסני פרחים מקוררים – אליהם באים בעלי חנויות פרחים. במקומות אלו נמכרים פרחים טריים מכל הסוגים במבחר ענק, בסיטונאות ובמחירים מעולים, בעלי החנויות צריכים רק להגיע ולבחור את הפרחים לפי הבקשות של לקוחותיו.

הכל במקום אחד – מהשדה ללקוח!

היום כבר לא צריך להתפשר – מזמינים פרחים טריים

טלפון: 04-9937570

 

  • טלפון
  • ורדים ועוד
    משלוחי פרחים בטבעון
  • צרו קשר
  • ראשון – חמישי: 08:00 – 18:00
    שישי: 08:00 – 15:00