לא משנה כמה פעמים אני אזמין משלוח פרחים הביתה –תמיד בהתחלה זה נראה לי ממש עלוב ואחרי יומיים אני מתמלא פליאה כשהפרחים פתאום נפתחים והזר נגלה אלי במלוא הדרו. אז זה אומר שבחיים צריך סבלנות: לא כל דבר נראה על ההתחלה כפי שהוא אמור להיראות בשיא: יש פירות שמבשילים רק לאחר שקוטפים אותם מן העץ. כך גם מגדלי הפרחים: הם קוטפים פרחים לזרים כשהם עוד לפני השיא , כלומר כשהם עדיין לא פרחו במלואם אלא רק הנצו . כך, כאשר הם שולחים את זרי הפרחים לחנויות הפרחים, עדיין יש יומיים שלושה בהם יכולים הזרים לעמוד בחנות עד לפתיחה מלאה. וכשהלקוח כבר מגיע לחנות ומבקש לקנות זר אזי הזר עומד מולו פורח במלואו.

אז איך כל זה מסתדר עם הסיפור שלי על כך שהזר מגיע אלי עם פרחים חצי סגורים? אז אני אספר לכם: עליתי על שיטה מדהימה וזולה: להזמין משלוחי פרחים היישר מהחקלאים אשר מגדלים אותם. אני מתקשר לאחת החממות באיזור שלי ומזמין משלוח פרחים אלי הביתה. הם מגיעים אלי עם זר שעדיין לא נפתח לגמרי. ואז הוא מחזיק מעמד אצלי בבית הרבה יותר ימים, מגיע לשיאו רק לאחר 3 ימים שזה מאוד כיף, וכפי שציינתי אי משלם פחות כסף עבורו.

אולי זה לא יפה לעקוף את חנויות הפרחים בעיר שלי – אך מדוע אני צריך להתפשר על זר פחות טרי ולשלם יותר. כמו כן, לחנויות הפרחים לא חסרה עבודה. בנתיים זה רק אני שמזמין משלוחי פרחים ישר ממגדלי הפרחים….

משלוחי פרחים באיזור הצפון עושים עפ פרחי משק זיו המגדלים את הפרחים בחממות של מושב היוגב

לאתר שלהם

http://www.zivroses.co.il/page.php?p=51

  • טלפון
  • ורדים ועוד
    משלוחי פרחים בטבעון
  • צרו קשר
  • ראשון – חמישי: 08:00 – 18:00
    שישי: 08:00 – 15:00