הזמנת משלוחי פרחים לאזור בת שלמה, אליקים והישובים הסמוכים נעשית דרך חנויות פרחים או ישירות מהמגדלים על בסיס יום יומי ובמקרים רבים ניתן לבצע הזמנת משלוחי פרחים באמצעות אתר אינטרנט בפריסה ארצית. בשנים האחרונות, חנויות פרחים רבות בחרו לפתוח גם הן נתיב שיווקי באמצעות האינטרנט ומציעות שירות של משלוחי פרחים עד הבית באמצעות שליח. יתרונות הזמנת משלוח פרחים מחקלאי מתבטאים בעיקר במחיר ובטריות הפרחים. עבור רוב הציבור שאינו בקיא גדול בפרחים, מספיק שהפרחים יהיו יפים, ריחניים, ובעלי אורך חיים של לפחות שבועיים בסלון, לכן החיסכון בכסף על אותה איכות הוא משמעותי. חנויות פרחים מקומיות הבינו כבר מזמן שענף הזמנת משלוחי הפרחים הוא פלח שמכניס הכנסה משמעותית, אך בד בבד, הבינו כי תפוצה ארצית של פרחים מחייבת את אותן חנויות להקים מערך שליחויות כדי לקיים את אותם משלוחי פרחים מבוקשים.

הזמנת מתנה לאישה

קניית זר פרחים יפה גם תמיד תשמח כל אישה. אפשר וכדאי להפתיע עם משלוח פרחים ליום הולדתה, ולא לשכוח גם את יום הנישואין שלכם. ישנם המעדיפים לבצע משלוח פרחים באמצעות שליח גם במהלך יום העבודה אל מקום עבודתה ולשמח אותה גם שם, ובמקביל להזמין זר נוסף הביתה ולשמח את ליבה בזר צבעוני.

משלוחי פרחים עד הבית

בת שלמה ואליקים הינם יישובים סמוכים הנמצאים במערב רמות מנשה, דרומית מערבית ליוקנעם עילית. בת שלמה הינה מושבה ותיקה שהוקמה כבר בשנת 1889 במימונו של הברון רוטשילד וכיום שייכת למועצה האזורית חוף הכרמל. בת שלמה נמצאת בין יוקנעם עילית לזכרון יעקב ומתגוררים בה כ-600 איש נכון להיום. להזמנת משלוח פרחים לבת שלמה מאתר פרחי זיו. אליקים הינו מושב בצפון-מערב רמות מנשה, מערבית ליוקנעם, שהוקם בשנת 1949 ונמצא כיום בתחומה של המועצה האזורית מגידו. ביישוב גרים כיום כ-900 איש. להזמנת משלוחי פרחים לאליקים מאתר פרחי זיו. להזמנת פרחים לישובים נוספים ולמידע נוסף, גלשו לאתר http://www.zivroses.co.il/ או התקשרו 04-9937570

  • טלפון
  • ורדים ועוד
    משלוחי פרחים בטבעון
  • צרו קשר
  • ראשון – חמישי: 08:00 – 18:00
    שישי: 08:00 – 15:00