*הזרים המוצגים הם כולם בגודל גדול.

*מחיר הזר אינו כולל ואזה. ניתן להזמין ואזה בתוספת לזר.

 

משלוחי פרחים לבית חולים עפולה

אחד מבני משפחתכם מחלים מניתוח בבית החולים, ואתם רוצים לפנקו במשלוח פרחים מרהיב? או אולי בת משפחה שלכם ילדה בשעה טובה, נמצאת כרגע במחלקת היולדות, ואתם רוצים לברך את ההורים הטריים ולרגשם בדרך מיוחדת? בדיוק לשם כך, זיו רוזס מבצעים משלוחי פרחים לבית החולים עפולה (בית חולים העמק).

 

זר פרחים לרגעים המיוחדים ביותר

אין כמו זר רענן להביא מזור לנפש האדם, לעזור לכוחות הריפוי לעבוד ולמלא את לבו בשמחה. באתר הבית של זיו רוזס תוכלו להתרשם ממגוון רחב של זרים, של סידורים ושל תוספות מפנקות, אותם תוכלו לשלוח ליקיריכם בבית החולים עפולה. צוות זיו רוזס מזמין אתכם לשמח את לבבות יקיריכם ולהזמין משלוח זר פרחים מלבלב ישירות לחדרם בבית החולים. הפרחים מגיעים ישירות מחממות משפחת זיו ולכן הם טריים ורעננים, ומביאים את ברכת אור השמש על שלל גווניו ישירות למיטת יקירכם שבבית החולים.

 

בזיו רוזס תוכלו למצוא זרי פרחים מושלמים לכל אירוע, בשלל סוגי צבעוניות ובכל העונות. לכם נותר רק לבחור את הזר המתאים ואנחנו כבר נהיה בדרך לבית חולים העמק בעפולה עם הזר שלכם – היישר מהמשק.

מחפשים משלוחי פרחים לאזורים אחרים בעמק? אנחנו עושים משלוחי זרים ליקנעם, עפולה, רמת ישי, קרית טבעון, כפר תבור וישובים נוספים ברחבי עמק יזרעאל.

 

לצפייה במגוון הזרים שלנו

לחצו על התמונה והיכנסו לאתר.

  • טלפון
  • ורדים ועוד
    משלוחי פרחים בטבעון
  • צרו קשר
  • ראשון – חמישי: 08:00 – 18:00
    שישי: 08:00 – 15:00