בבחירת מתנות לאחד מבני המשפחה הקרובים צריך לקחת כמה דברים עיקריים בחשבון, למשל: שיקולי תקציב באים על ידי ביטוי, ולעיתים עולה המחשבה על הזמנת שולחן במסעדה לארוחה חגיגית משפחתית. חגי ישראל הם ללא ספק מוקדי עליית הרגל של הישראלים אל מרכזי הקניות, ממחקרים שנעשו בשנים החולפות עולה כי עם ישראל אוהב לרכוש את המתנות במיוחד בתקופות החגים העיקריים: ראש השנה, סוכות, פסח ושבועות. את הנתון המעניין הזה מנצלים דווקא בעלי העסקים שמציעים בתקופות החגים הנחות ומבצעים מיוחדים.

אז מה המתנה המושלמת לבת הזוג ? לילד הקטן שרק התחיל השנה ללמוד בכיתה א' ? לאח שנולד לו אתמול תינוק חדש? אנחנו מעמידים את עצמנו לעיתים קרובות בשאלות לגבי איזו מתנה מתאימה ומתי. בחירת מתנות היא אינה מטלה פשוטה, במיוחד כאשר שיקולי התקציב באים לידי ביטוי. יש שבוחרים להביא כסף מזומן או שיק לאירוע כזה או אחר במקום מתנה על מנת שמי שאמור לקבל את המתנה יקנה את המתנה בשבילו. אך לכסף מזומן או לשיק אין רגש כמו לקבלת מתנה חדשה מבן משפחה – דבר המראה על חיבה, קרבה ואהבה.

לאתר קאי – מתנות ומוצרי פרסום מקוריים

http://www.cai.co.il/

מתנות מקוריות הן ללא ספק המתנות שמשדרות הכי הרבה רגש, והכי מחממות את הלב. נפתיע את בן המשפחה הקרוב אם נכנס לאולפן הקלטות ונקליט בעבורו "שיר במתנה", עשרות אולפני הקלטות מציעים להקליט שיר וקליפ ליוטיוב עבור אירועים כמו בר מצווה או חתונה. ניתן להקליט את השיר בתור המתנה או לתת את במתנה את ההזדמנות להקלטת השיר לבעל השמחה. זוהי רק דוגמא אחת, אך אין גבול למקוריות שניתן לשלב בבחירת המתנה המתאימה.

 בקניית מתנות חשוב לצרף שובר להחלפה במקרה שמקבל המתנה לא יאהב את המתנה ויבקש להחליף את המוצר. שובר ההחלפה מעניק לו כתובת ואסמכתה: למי פונים והיכן על מנת להחליף את המוצר ולקבל בתמורתו מתנה אחרת. בקשו את שובר ההחלפה מאחד מהמוכרים בחנות, הם ישמחו לעזור לכם.

לעמוד הבית -ורדים ועוד

http://www.vradimveod.co.il/

  • טלפון
  • ורדים ועוד
    משלוחי פרחים בטבעון
  • צרו קשר
  • ראשון – חמישי: 08:00 – 18:00
    שישי: 08:00 – 15:00