פרחי זיו – משלוח זרי ורדים.
משלוחי ורדים – המתנה המושלמת.
פרחים הם מאז ומתמיד סמל לכל מה שקשור לרומנטיקה, והורדים ללא כל ספק ניצבים בראש רשימת הפרחים הרומנטיים. משלוחי ורדים הם המתנה המושלמת כאשר רוצים לבטא אהבה בצורה הטובה והישנה, ואפשר לומר בוודאות שמדובר במתנה שתמיד מצליחה. גם הציניקנים הגדולים שבינינו יתקשו שלא להתרגש מזר של ורדים פורחים אשר נשלח על ידי מישהו שאנחנו יקרים לו.

זרי ורדים, בין אם מדובר ביום האהבה או ביום הנישואין, יום ההולדת של בן או בת הזוג, או סתם כאשר רוצים להפתיע ולרענן קצת את השגרה היומיומית האפורה, מציפים את הבית בשמחה וצבע.

ישנם סוגים רבים של ורדים אשר נבדלים זה מזה בתכונות, בניחוחות שהם מפיצים ובצבעיהם. כאשר אתם נמצאים בחנות אשר מציעה שירות משלוחי ורדים תוכלו תמיד להתייעץ עם המוכרים לגבי המבחר הקיים ולגבי האופן שבו ניתן להתאים אותו לאירוע הספציפי. כמובן שגם לטעם האישי שלכם.

לאתר פרחי זיו – משלוחי פרחים בחדרה והמרכז

תוכלו להזמין משלוחי ורדים שבאופן מסורתי מתאימים לביטוי רגשות שונים, כמו למשל זר של ורדים אדומים שתמיד יסמל אהבה ותשוקה, לעומת זר של ורדים לבנים שיכול לבטא חגיגיות ומחוייבות מכיוון שבדרך כלל נקשרים בדמיוננו לאירועים כמו חתונה. אפשר להיצמד לצבע אחד של ורדים או להשתמש בכמה זנים ליצרת זר מגוון וססגוני. משלוחים כאלו יכולים להתאים לאירועים חגיגיים שאינם בהכרח רומנטיים, ואף יכולים לשמש כמתנה בהקשרים אחרים כמו זר פרחים לחג או לאירוע חגיגי אחר.

כדאי לדעת כי בחנויות רבות ניתן לצרף למשלוח פריטים נוספים אשר "משדרגים" אותו בצורה ייחודית. כך למשל ניתן למצוא משלוחי ורדים אשר כוללים גם בקבוק יין משובח, שוקולד איכותי, קישוטים וממתקים. תוספות כאלו יכולות להפוך את המשלוח למתנה מושלמת באמת.

  • טלפון
  • ורדים ועוד
    משלוחי פרחים בטבעון
  • צרו קשר
  • ראשון – חמישי: 08:00 – 18:00
    שישי: 08:00 – 15:00