פרחי זיו – משלוח זרי ורדים
משלוחי ורדים – המתנה המושלמת
פרחים היו מאז ומתמיד סמל לכל מה שנחשב לרומנטי, וללא כל ספק בראש רשימת הפרחים הרומנטיים ניצבים הוורדים. משלוחי ורדים הם המתנה המושלמת כאשר רוצים לבטא אהבה בצורה הטובה והישנה, ואפשר לומר בוודאות שמדובר במתנה שתמיד מצליחה. גם הציניקנים הגדולים שבינינו יתקשו שלא להתרגש מזר של ורדים פורחים אשר נשלח על ידי מישהו שאנחנו יקרים לו.

זרי ורדים או עציצים שבהם שתולים ורדים מתאימים לכל אירוע שיש לו אופי רומנטי, בין אם מדובר ביום האהבה או ביום הנישואין, יום ההולדת של בן או בת הזוג, או סתם כאשר רוצים להפתיע ולרענן קצת את השגרה היום יומית האפורה. משלוחי ורדים מאפשרים לכל אחד מאיתנו "לשבור את השגרה" ולהציף את הבית בפרחים ריחניים, או דווקא להסתפק בזר צנוע אך בלתי נשכח.

ישנם סוגים רבים של ורדים אשר נבדלים זה מזה בתכונות כמו הניחוחות שהם מפיצים, הצבעים בהם ניתן למצוא אותם ועוד. כאשר אתם נמצאים בחנות אשר מציעה שירות משלוחי ורדים תוכלו תמיד להתייעץ עם המוכרים לגבי המבחר הקיים ולגבי האופן שבו ניתן להתאים אותו לאירוע הספציפי. כמובן שגם לטעם האישי שלכם

ושל האדם שעומד לקבל את הזר יש משמעות.

לאתר פרחי זיו – משלוחי פרחים בחדרה והמרכז

תוכלו להזמין משלוחי ורדים שבאופן מסורתי מתאימים לביטוי רגשות שונים, כמו למשל זר של ורדים אדומים שתמיד יסמל אהבה ותשוקה, לעומת זר של ורדים לבנים שיכול לבטא חגיגיות ומחוייבות שבדרך כלל נקשרים בדמיוננו לאירועים כמו חתונה. אפשר להיצמד לצבע אחד של ורדים ואז יש לאותו הצבע את האפקט המרשים ביותר, ולעומת זאת ישנם כאלו אשר בוחרים משלוחי ורדים המתאפיינים בגיוון ובססגוניות. משלוחים כאלו יכולים להתאים לאירועים חגיגיים שאינם בהכרח רומנטיים, ואף יכולים לשמש כמתנה בהקשרים אחרים כמו זר פרחים לחג או לאירוע חגיגי אחר.

כדאי לדעת כי בחנויות רבות ניתן לצרף למשלוח פריטים נוספים אשר "משדרגים" אותו בצורה ייחודית. כך למשל ניתן למצוא משלוחי ורדים אשר כוללים גם בקבוק יין משובח, שוקולד איכותי, קישוטים וממתקים. תוספות כאלו יכולות להפוך את המשלוח למתנה מושלמת באמת.

  • טלפון
  • ורדים ועוד
    משלוחי פרחים בטבעון
  • אימייל
    mail@mail.info
  • ראשון - חמישי: 09:00 - 17:00
    שישי: 09:00 - 13:00