*הזרים המוצגים הם כולם בגודל גדול.

*מחיר הזר אינו כולל ואזה. ניתן להזמין ואזה בתוספת לזר.

 

משלוחי פרחים יקנעם

מחיר זרי פרחים שלנו:
רגיל: 99 ש"ח
גדול: 129 ש"ח
מיוחד: 179 ש"ח

להזמנות חייגו לטלפון 04-9937570

יקנעם נמצאת בערך חמש קילומטרים מטבעון, וכמו טבעון גם יקנעם נחשבת לעיר ירוקה ומטופחת. בנוסף להימצאותה של העיר יקנעם בספר יהושע, הרי שמדובר בישוב שמקרין נוסטלגיה, צמחיה שופעת ושלווה קסומה.

מעניין לראות שהעיר יקנעם נמצאת בצומת דרכים בין מספר ערים ירוקות. היא קרובה לעפולה (העיר עפולה הופכת בהדרגה להיות עיר ירוקה), לטבעון (ששמה יצא למרחקים כעיר שטובלת בירוק) ולרמת ישי (שלמרות היותה ישוב קטן ניתן למצוא בה חנות יד שניה ומסעדה אורגנית). עובדה זו מקנה ליקנעם את האפשרות להיות מוקד חלוקת פרחים לתושבי יקנעם וסביבתה.

הפרחים משתלבים היטב עם אורח חיים ירוק, אנשים ירוקים בהשקפתם באופן טבעי מעדיפים לקשט את ביתם בדברים שכמה שיותר יזכירו להם את הטבע. מעבר לכך שהעיסוק בפרחים מקשר את האדם באופן תת מודע לעיסוק וטיפוח הבריאה.

 

משלוח מהיר ואיכותי – לכם נותר רק לבחור את הזר שלכם.

משלוחי פרחים עד בית הלקוח לא רק חוסכים זמן יקר, אלא בהרבה מקרים גם מאפשרים ללקוח לקבל את הסחורה המתאימה לו ביותר, שהרי לפעמים סידור הפרחים המקצועי ביותר לאו דווקא נמצא בקרבת המגורים. אפילו למי שגר ביקנעם משלוחי פרחים יכולים להיות פתרון מעולה, הן למקרים שבהם הנמען נמצא בעיר אחרת, והן למקרים שבהם על חנות הפרחים הקרובה ביותר דורשת השקעת זמן יקר.

למידע נוסף אודות משלוחי פרחים ליקנעם.

לצפייה במגוון הזרים שלנו

לחצו על התמונה והיכנסו לאתר.

  • טלפון
  • ורדים ועוד
    משלוחי פרחים בטבעון
  • צרו קשר
  • ראשון – חמישי: 08:00 – 18:00
    שישי: 08:00 – 15:00