אודות ורדים ועוד

אז מי אנחנו?

בשנת 1976, במושב היוגב בעמק יזרעאל, הוקם משק זיו על ידי דוביק וגילה זיו. 

אנו מגדלים למעלה מ-40 שנים פרחים במשק, בחממות גדולות ואיכותיות.

בחנות הפרחים שלנו תמצאו זרי פרחים טריים – במחירים נוחים ובאיכות ללא תחרות.

זרי הורדים של משק זיו

אל תפספסו את הוורדים המפורסמים שלנו – שהינם גולת הכותרת של משק זיו. הייחוד של ורדים הינו בכך שהם מתאימים לביטוי של רגשות שונים, כמו למשל זר של ורדים אדומים שתמיד יסמל אהבה ותשוקה, לעומת זר של ורדים לבנים שיכול לבטא חגיגיות ומחוייבות שבדרך כלל נקשרים בדמיוננו לאירועים כמו חתונה. אפשר להיצמד לצבע אחד של ורדים ואז יש לאותו הצבע את האפקט המרשים ביותר, ולעומת זאת ישנם כאלו אשר בוחרים משלוחי ורדים המתאפיינים בגיוון ובססגוניות. משלוחים כאלו יכולים להתאים לאירועים חגיגיים שאינם בהכרח רומנטיים, ואף יכולים לשמש כמתנה בהקשרים אחרים כמו זר פרחים לחג או לאירוע חגיגי אחר.

כדאי לדעת כי אצלנו ניתן לצרף למשלוח פריטים נוספים אשר ישדרגו אותו בצורה משמעותית. כך למשל ניתן להזמין משלוח של ורדים אשר כולל גם בקבוק יין משובח, שוקולד איכותי, קישוטים וממתקים. תוספות כאלו יכולות להפוך את המשלוח למתנה מושלמת באמת.

משלוחי פרחים לכל בית בעמק יזרעאל


לפני כמה שנים התחלנו להציע משלוחי פרחים עד לבית הלקוח לכל יישובי עמק יזרעאל והסביבה. 
אם אתם נמצאים באחד מהישובים – קריית טבעון, רמת ישי, נוף הגליל, יקנעם, עפולה מגדל העמק וכל הישובים סביב הערים המרכזיות. הזמינו דרך האתר או בטלפון, ואנחנו נגיע אליכם תוך כמה שעות עם זר טרי ומרשים!
לכם נשאר רק לבחור זר שמתאים לכם ולהזמין מהאתר שלנו!

פרחים בסיטונאות לחנויות ומוכרי פרחים

עולם גידול הפרחים, טכנולוגיות האחסון ואיכות השינוע התפתחו מאוד בשנים האחרונות, וכיום חיי המדף של פרחים התארך באופן חסר תקדים ומאפשר שמירה על ורדים טריים ועל פרחים טריים עד שהם מגיעים ללקוח. 

מהסיבות הללו פרחים הפכו למוצר שיווקי לכל דבר, את מוכרי הפרחים היבשים בצמתים החליפו כיום מחסני פרחים מקוררים – אליהם באים בעלי חנויות פרחים. 

במקומות אלו נמכרים פרחים טריים מכל הסוגים במבחר ענק, בסיטונאות ובמחירים מעולים, בעלי החנויות צריכים רק להגיע ולבחור את הפרחים לפי הבקשות של לקוחותיו.

הכל במקום אחד – מהשדה ללקוח!

היום כבר לא צריך להתפשר – מזמינים פרחים טריים

טלפון: 04-9590501